Plán činnosti svazu je koncipován tak, aby obsáhl celou šíři vycvičenosti záchranných psů. Základní část si sestavují brigády samy, vyšší stupně a celostátní soutěže jsou naplánovány prezidiem.
Název AKCE | Termín | Místo | Propozice | Rozhodčí | Pořadatel |
Zkoušky IPO-R (10) |
Čt - 7.3.2024 - 09:00 |
Spáleniště | RH-T BRH-T ARH-T VRH-T V/NRH-FL V/NRH-FL V | Knolová Lenka | 06 ZBK |
Školení rozhodčích SZBK + školení výcvikářů ZBK (31) |
Pá - 15.3.2024 - 18:00 Ne - 17.3.2024 |
Spáleniště | Dlouhá Lucie | VK SZBK ČR | |
Zkoušky ZZZ (7) |
So - 23.3.2024 - 09:00 |
Kunratice | ZZZ-plochaZZZ-stopa | Labíková Edita | 01 ZBK |
Zkoušky ZTV-C1, C2 (6) |
Ne - 24.3.2024 - 09:00 |
Kunratice | ZTV-C2ZTV-C1 | Dlouhá Lucie | 01 ZBK |
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (14) |
So - 6.4.2024 - 09:00 |
KK Tovačov | ZTV1ZZZ-plochaZZZ-stopa | Polák RadekLabíková Edita | 12 ZBK |
Zkoušky ZTV2 (4) |
So - 6.4.2024 - 09:00 |
Kunratice | ZTV2 | Katrevová Iveta | 01 ZBK |
Zkoušky IPOR (9) |
Ne - 7.4.2024 - 09:00 |
Smiřice | RH-FL BRH-FL B/NRH-FL ARH-FL A/NRH-F A/NRH-FL V/NRH-FL VRH-F V/NRH-MT ARH-F ARH-F VRH-MT V | Šabacký Pavel | 02 ZBK |
Zkoušky IPOR (6) |
Út - 9.4.2024 - 09:00 |
Spáleniště | RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL B/NRH-T B/NRH-FL ARH-FL A/NRH-T A/NRH-FL V/NRH-T V/NRH-FL V | Svoboda Michal | 12 ZBK |
Zkoušky IPOR (2) |
So - 13.4.2024 - 09:00 |
Bystřička - Zašová | RH-FL VRH-FL V/N | Troller Pavel | 14 ZBK |
Zkoušky IPO-R (11) |
So - 20.4.2024 - 09:00 |
Chomutov - Březenecká | RH-FL BRH-FL ARH-F V/NRH-FL VRH-F BRH-F ARH-F V | Ionescu Liviu | 06 ZBK |
Sutinový přebor ZZP 2 (10) |
So - 20.4.2024 - 09:00 |
Spáleniště | ZZP2 | Klemšová EvaHrkalová Kateřina | 03 ZBK |
Zkoušky IPO-R (16) |
Ne - 21.4.2024 - 09:00 |
Chomutov - Březenecká / Chbany | RH-T BRH-T ARH-T V | Ionescu Liviu | 06 ZBK |
Zkoušky IPOR (13) |
Ne - 21.4.2024 - 09:00 |
Kunratice | RH-FL BRH-FL B/NRH-FL A/NRH-F A/NRH-FL ARH-FL VRH-F V/NRH-FL V/NRH-F ARH-MT VRH-F V | Foltynová Pavla | 01 ZBK |
Závod o ZLATÝ KAHAN dle ZZP1 (12) |
So - 27.4.2024 - 09:00 |
Centrumka | ZZP1 | Machulková JarmilaKnolová Lenka | 06 ZBK |
Zkoušky IPOR (7) |
Ne - 28.4.2024 - 09:00 |
Roztoky u Křivoklátu | RH-F A/NRH-F V/NRH-F ARH-F V | Knolová Lenka | 03 ZBK |
Zkoušky IPOR (4) |
Út - 30.4.2024 - 09:00 |
Spáleniště | RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-F B/NRH-FL B/NRH-T B/NRH-FL ARH-F A/NRH-FL A/NRH-T A/NRH-F V/NRH-FL V/NRH-T V/NRH-FL VRH-F BRH-F ARH-F V | Svoboda Michal | 12 ZBK |
Zkoušky ZZZ (6) |
St - 1.5.2024 - 09:00 |
Kunratice | ZZZ-plochaZZZ-stopa | Hrkalová Kateřina | 01 ZBK |
Zkoušky ZZZ, ZZP 1 (8) |
So - 4.5.2024 - 09:00 |
Chomutov - Březenecká | ZZP1ZZZ-plochaZZZ-stopa | Mašková Poslušná Radka | 06 ZBK |
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (12) |
Ne - 5.5.2024 - 09:00 |
Chomutov - Březenecká | ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha | Machulková JarmilaKnolová Lenka | 06 ZBK |
Zkoušky ZZP1, ZTV1 |
St - 8.5.2024 - 09:00 |
Kunratice | ZTV1ZZP1 | Katrev Petr | 01 ZBK |
Prověrka praktického nasazení - plochy (9) |
St - 8.5.2024 - 12:00 Ne - 12.5.2024 |
Spáleniště | PPN-P | Troller Pavel | VK SZBK ČR |
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (7) |
So - 25.5.2024 - 09:00 |
Hejnice | ZTV1ZZZ-plochaZZZ-stopa | Katrev Petr | 07 ZBK |
Zkoušky ZVP-C1, ZVP-C2 (3) |
Ne - 26.5.2024 - 09:00 |
Praha | ZVP-C2ZVP-C1 | Svoboda Michal | 01 ZBK |
Pohár prezidenta SZBK ČR - Memoriál Ms.V.Kuchty (CACT) (4) |
So - 1.6.2024 - 09:00 |
Chomutov | ZZP3 | Klemšová EvaDlouhá Lucie | 06 ZBK |
MS FCI jednotlivců |
St - 12.6.2024 - 09:00 Ne - 16.6.2024 |
Banská Bystrica / Martin /Slovakia | RH-T BRH-FL BRH-F B | FCI | |
Pohár plemen (31) |
So - 15.6.2024 - 09:00 |
Praha - Kunratice | ZZP1ZTV1 | Mašková Poslušná RadkaMachulková JarmilaHrkalová Kateřina | 01 ZBK |
Zkoušky ZZZ, ZZP 1 (1) |
So - 15.6.2024 - 09:00 |
Spáleniště | ZZP1ZZZ-plocha | Šmídová Jana | 09 ZBK |
Memoriál Oldy Dvoroka - praktický závod |
Pá - 21.6.2024 - 09:00 Ne - 23.6.2024 |
Vítkov - Kružberk | 13 ZBK | ||
Sutinový přebor ZZP 2 (6) |
So - 6.7.2024 - 09:00 Ne - 7.7.2024 |
Spáleniště | ZZP2 | Šmídová JanaDlouhá Lucie | 01 ZBK |
Vodní pohár Nechranice (5) |
So - 6.7.2024 - 09:00 |
Nechranice | ZVP2ZVP1 | Machová Šárka | 06 ZBK |
Zkoušky IPOR (5) |
Út - 9.7.2024 - 09:00 |
Spáleniště | RH-W ARH-W VRH-T BRH-T ARH-T V | Šabacký Pavel | 01 ZBK |
Zkoušky ZVP 1, ZVP 2 |
Pá - 12.7.2024 - 09:00 |
Spáleniště | ZVP2ZVP1 | Mašková Poslušná Radka | 01 ZBK |
Český pohár vodních prací (CACT) (4) |
So - 27.7.2024 - 09:00 |
Plzeň | ZVP3 | Mašková Poslušná Radka | 04 ZBK |
Prověrky praktického nasazení - sutiny (4) |
Pá - 23.8.2024 - 14:00 Ne - 25.8.2024 |
PPN-S | Polák Radek | VK SZBK ČR | |
Prověrka praktického nasazení - plochy (9) |
St - 28.8.2024 - 12:00 Ne - 1.9.2024 |
Moldava | PPN-P | Dlouhá Lucie | VK SZBK ČR |
MS IRO |
St - 4.9.2024 - 09:00 Ne - 8.9.2024 |
Vantaa / FINLAND | RH-T BRH-FL BRH-F B | IRO | |
Cadaver přebor (1) |
So - 7.9.2024 - 09:00 |
Praha - Kunratice | ZTV-C1ZTV-C2ZZP-C1ZZP-C2 | Dlouhá Lucie | 01 ZBK |
Euro Cup RH-W (2) |
So - 14.9.2024 - 09:00 |
Hracholusky | RH-W BRH-W ARH-W V | Šabacký PavelSvoboda Michal | 08 ZBK |
Český pohár ZZP 3 / Memoriál P.Staňka (CACT) (2) |
So - 14.9.2024 - 09:00 |
Spáleniště | ZZP3 | Labíková EditaŠmídová Jana | 03 ZBK |
Terénní přebor ZTV 2 |
So - 21.9.2024 - 09:00 |
Bystřička - Zašová | ZTV2 | Katrev PetrKatrevová Iveta | 14 ZBK |
Pohár města Hluboká (4) |
So - 28.9.2024 - 09:00 |
Hluboká nad Vltavou | ZZP1 | Troller PavelLabíková Edita | 03 ZBK |
Mistrovství záchranných psů SZBK ČR 2024 (CACT) |
Pá - 4.10.2024 - 15:00 Ne - 6.10.2024 |
IZS Poštorná - Boří les | ZZPMR | Klemšová EvaKatrevová IvetaSedlák Daniel | 11 ZBK |
Český pohár v záchranném stopování (CACT) (6) |
So - 12.10.2024 - 09:00 Ne - 13.10.2024 |
Pardubický kraj | ZZS3ZZS2ZZS1 | 09 ZBK | |
Český pohár ZTV 3 (CACT) (2) |
So - 26.10.2024 - 09:00 |
Chomutov | ZTV3 | Svoboda MichalKnolová Lenka | 06 ZBK |