Kvalifikace psovodů Svazu záchranných brigád


Kvalifikace psovoda ve Svazu záchranných brigád kynologů je určována podle dosažených výcvikových výsledků v souladu s jeho aktivitou a postupně získávanými zkušenostmi.
Výkonnostní třídy určují kvalifikaci člena Svazu záchranných brigád pro všechny odborné činností i pro výkon ostatních funkcí.


Pohotovostní jednotka Svazu záchranných brigád

Pohotovostní jednotka svazu je sestavena ze tří momentálně nejlépe připravených družstev psovodů a psů se složenými zkouškami nejvyšších stupňů a ve své variabilitě není nikdy definitivně uzavřena.

... více na: Pohotovostní jednotka

Kvalifikační výkonnostní třídy psovodů svazu

Výkonnostní třídy jsou základním kvalifikačním ukazatelem dokumentujícím aktivitu psovodů Svazu záchranných brigád kynologů, jejich vzrůstající výkonnost a získané výcvikové zkušenosti.

... více na: Výkonnostní třídy

Čestné členství ve Svazu záchranných brigád

Mnohé společenské, sportovní či jiné organizace často stojí na schopnostech a aktivitě několika mimořádně obětavých členů, kteří jsou skutečnými pilíři jejich existence.

... více na: Čestné členství

Vítězové přeboru juniorů Svazu záchranných brigád

Mladí kynologové Svazu záchranných brigád kynologů se každoročně utkávají v otevřeném přeboru mládeže podle mezinárodního zkušebního řádu IPO-R v intencích zkoušky RHT-E pod názvem Junior Cup.

... více na: Junioři svazu

Šampioni České republiky ve výkonu záchranných psů

Šampionem České republiky ve výkonu záchranných psů se může stát psovod se psem po sérii tří vítězství v celostátních soutěžích, ve kterých třikrát získal CACT (čekatelství titulu šampion) od různých rozhodčích nebo ve skupinovém posuzování.

... více na: Šampioni ve výkonu

Kvalifikace psovodů Svazu záchranných brigád

Odborný postup člena Svazu záchranných brigád kynologů

... více na: Kvalifikace psovoda